Monsters Studio

Monsters Store 3 - CMS & CRM - Особливості та переваги

Monsters Store 3
Особливості та переваги

Monsters Store 3 - CMS & CRM - це eCommerce рішення для бізнесу і автоматизації продажів. Форк OpenCart, який ми розширили, доповнили і оптимізували під PHP 7.2. Ми позіціонюємо нашу розробку як соціальну мережу для організації та автоматизації процессів пов'язаних з продажом ваших послуг або товарів. Ми почали займатися розробкою рішень для електронної комерції та інших веб-додатків ще в 2007 році і маємо великий досвід в сферах веб-розробки, веб-дизайну і суміжних галузях.

Monsters Studio – монстри своєї справи!

Відкритий вихідний код

Monsters CMS - це форк OpenCart CMS з відкритим вихідним кодом. Нуль щомісячних платежів за використання.

Зручне управління магазином

Вбудоване SEO. Легко керувати продуктами, клієнтами, замовленнями, правилами оподаткування, кодами купонів і багатьом іншим.

Розширення та Теми

Найбільший вибір модулів і тем для електронної комерції розширюють функціональність вашого інтернет-магазину. У нас є Official OpenCart Seller Account.

Оптимізації і поліпшення

PHP7.2, jQuery, Ajax, MySQL\MariaDB, рефакторинг і оптимізація коду, інтеграція СМС-шлюзів, більше корисних інструментів.

Розробка

Якщо Вам необхідна автоматизація складних бізнес-процесів, то ми зможемо допомогти розробити інструмент, який вирішить і спростить виконання ваших завдань!

Підтримка, якій ви можете довіряти

Ми завжди будемо раді допомогти Вам у підтримці! Також Вам зможе допомогти величезна і дружнє співтовариство OpenCart.

Панель Адміністратора

Вся важлива інформація доступна в зручному вигляді. Ви зможете управляти інтернет-магазином за допомогою телефону, комп'ютера, планшета з будь-якої точки земної кулі. Отримайте повний огляд всього що вам потрібно в один клік, ознайомтеся з кількістю замовлень, статистикою, продажами, клієнтами, покупцями онлайн, аналітикою продажів і багатьма іншими віджетами і інструментами.

Керування користувачами

Щоб успішно організувати інтернет-магазин, вам необхідно співпрацювати з багатьма людьми, кожен з яких виконує різні ролі. Monsters CMS дозволяє вам встановлювати розширені привілеї користувачів і роздільний доступ для груп користувачів і користувачів.

Управління безліччю магазинів

Керування кількома магазинами з одного інтерфейсу адміністратора. Встановіть товари для відображення в різних магазинах. Виберіть різні теми для кожного з них. Налаштуйте мову і валюту, встановіть ціни на товар і продавайте!

Опції і Атрибути

Продукти бувають різних варіантів або комплектацій. Деякі мають різні характеристики розмірів, в той час як інші кольори або розміри. У будь-якому випадку Monsters CMS пропонує рішення по додаванню додаткових важливих змінних для кожного конкретного продукту.

Партнерська програма

Monsters CMS поставляється з вбудованою партнерської системою, де партнери можуть просувати конкретні продукти і отримувати за це гроші. Встановіть різні процентні ставки для партнерів. Запропонуйте різні варіанти оплати, такі як чек, PayPal і банківський переказ.

Дисконти, купони, знижки

Рітейлерам часто доводиться знижувати ціни, щоб не відставати від конкурентів. Monsters CMS пропонує гнучку систему знижок, купони і спеціальні пропозиції, для того щоб охопити найбільш популярні способи привличения уваги і збільшити продажі.

Створення резервних копій та відновлення

Екстрений випадок, збій в роботі хостингу, DDoS атака?! Monsters CMS дозволяє вам створювати власні резервні копії і відновити дані з резервної копії максимально швидко. Шукаєте простий спосіб оновлення і масового редагування продуктів, категорій і всього іншого? Ми з радістю готові Вам допомогти!

Необмежені категорії

Створюйте необмежену кількість категорій і підкатегорій, а потім просто прив'яжіть до них товари.

Необмежені товари

Не має значення, якщо ви хочете продати 1 або 1 000 000 товарів. Вам буде завжди зручно працювати з ними.

Товари для завантаження

Monsters CMS дозволяє легко продавати цифрові товари. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на кнопку, завантажити продукт і встановити ціну. Вуаля! Ваша продукція готова до продажу.

Відгуки про продукцію і рейтинги

Відгуки клієнтів про продукт є одними з найбільш важливих факторів, які впливають на прийняття рішень про покупку або відмову від покупки. Monsters CMS поставляється з потужною інтегрованою системою коментарів, оглядів і рейтингів.

Бонусні бали

Програма винагород, яка стимулює результати! Просто налаштуйте для товарів бонусні бали і захопіть клієнта, піднімаючи свої продажі.

Фільтри

Створюйте фільтри так само, як Ви створюєте категорії. Це відмінний спосіб для клієнтів спростити пошук необхідного товару в вашому магазині. Легко знайти - легко купити.

Мультивалютний

Продавайте в будь-якій валюті і в будь-якій точці світу. Отримуйте автоматичні оновлення курсів валют. Встановіть різні податки для різних зон. Електронна комерція стала простіше з нами.

Багатомовний

Доступно на більш ніж 40 мовах і це число постійно зростає! Легко працює з китайським, японським, грецьким і навіть мовами з написанням справа наліво, такими як арабська та іврит.

Пошта на вашому боці

Monsters CMS пропонує клієнтам простий спосіб підписатися на вашу розсилку новин. Як тільки вони це зроблять, ви можете легко почати свої маркетингові кампанії по електронній пошті.

Платіжні шлюзи

Authorize.Net, Amazon Payments, First Data, Klarna, LiqPay, Skrill, PayPal, SagePay, навіть Bitcoin або будь-які інші криптовалюта. Виберіть будь-які із способів оплати, які інтегровані з Monsters CMS, або завантажте їх серед сотень інших, доступних на торговому майданчику OpenCart.

Регулярні платежі

Налаштуйте регулярні платежі для своїх клієнтів. Якщо ви плануєте продавати товари за передплатою, пропонуєте знижки, членський клуб або просто розбиваєте платежі на більш дрібні частини. Ця функція дає власнику магазину більше контролю над тим, як покупці платять за товари або послуги.

Способи доставки

Найбільш відомі у всьому світі способи доставки, інтегровані для вас. Monsters CMS інтегрується з Австралійської Поштою, Сітілінк, FedEx, Parcelforce, Royal Mail, UPS, USPS і багатьма іншими. Є також сотні інших способів доставки, доступних на OpenCart Marketplace. Ми особисто розробили модуль доставки для НоваПошта API 2.0 for OpenCart з синхронізацією відділень.

Звіти про продажі

Отримайте аналітику з коробки! Monsters CMS поставляється зі звітом про продажі, переглядом статистики по товарах і звітом про придбаних продуктах. Якщо ви хочете отримати додаткові функції звітності, ви можете переглянути деякі з популярних розширень звітності.

Підтримує розширення і модулі OpenCart

Monsters CMS - це модульна система, яка дозволяє користувачам легко розширювати функціональність для своїх потреб. Легко і швидко змінюйте списки: бестселерів, категорій, популярних товарів серед покупців, останніх надходжень, спеціальних пропозицій, виробників, інформаціію, аналітика Google і багато інших інструментів підвищення продажів.

Установник розширень

Розширення функціональності вашого магазину - це просто. Установник розширень дозволяє завантажувати модулі декількома клацаннями миші без будь-яких технічних знань.

100% перекладається

Monsters CMS переведений на 100%. Використовуйте Monsters CMS на своїй мові, почніть продавати своєю рідною мовою чи розширюйте свій бізнес, продаючи на іншій мові. Це так просто.

SEO

Не витрачайте час і гроші, щоб підвищити свій сайт в пошукових системах. Ми знаємо, наскільки це важливо, тому ми подбали про це для вас. Ви можете додатково поліпшити SEO в Monsters CMS за допомогою деяких популярних SEO-розширень OpenCart.

Маркетинг

Немає необхідності в дорогих доповненнях. Маркетинг на панелі інструментів Monsters CMS дозволяє додавати і відстежувати маркетингові кампанії, які ви створюєте.

Обов'язкові стрічки продуктів вже інтегровані!

Підключіться до Google Base і Google SiteMap, а так же налаштуйте то, як Google відображає, переглядає ваші товари і сайт в цілому.

Оформлення замовлень для всіх!

Коли справа доходить до самого важливого кроку і конвертації клієнта - оформлення замовлення, Monsters CMS надає цю функцію як для клієнта-гостя, так і для вже раніше зареєстрованого користувача. Вибір в настройках за вами!

MVC-L архітектура

Monsters CMS має ту ж структуру що і OpenCart CMS, оскільки є його Форком. Вам буде легко знайти розробників, які знайомі з MVC-L (Model-View-Controller-Language framework). MVC це популярний програмний архітектурний шаблон, який розширено за рахунок включення мовної сутності.

API

Monsters CMS має API, який дозволяє стороннім додаткам спілкуватися з вашим магазином Monsters CMS для поліпшення можливостей інтеграції.

Відкритий вихідний код

Відкритий вихідний код (OpenSource) означає прозорість алгоритмів і бачення спільноти.

SMS інтеграція це просто!

Monsters CMS має інтерфейс для швидкого підключення СМС-шлюзів, який дозволяє розсилати СМС вашим клієнтам. Виберіть постачальника розсилок СМС повідомлень і підключіть їх інтерфейс до вашого інтернет-магазину. Часто у провайдерів даних послуг немає готового рішення для підключення до CMS, а тільки опис функцій на якомусь з мов програмування і ми розуміємо, що для вас це може бути незрозумілим. Ми зможемо розробити рішення будь-якої складності!